EGM Mühendislik

Image

HAKKIMIZDA

EGM Hidrolik Pnomatik endüstrinin olmazsa olmazı hidrolik ve Pnomatik konularında siz değerli müşterilerimizin ürün ve bu sistem  ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2015 yılında Gebze de kurulmuştur. 2017 yılı itibari ile Gebze Plastikçiler Organize sanayi içerisindeki yerine taşınmıştır.

20 yıla varan sektör tecrübesi ile başta Demir Çelik olmak üzere Otomotiv, Otomotiv yan sanayi, Beyaz eşya, Plastik, Döküm, Lastik ve Makine imalat sektörlerinde sayısız projeye imza atan yönetici kadrosuyla müşterilerine çözüm ortağı olma kararlılığını sürdürmektedir.

Kendimizi müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına adamaktayız. Müşterilerimiz ile kurduğumuz iş ortaklığı sayesinde onların ihtiyaçlarını tam karşılayacak, kârlılıklarını ve üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olacak ürünler ve komple sistem çözümleri sunuyoruz. Bunu yapabilmek için müşterilerimizin uygulamalarında birlikte çalışıyor ve onlara daha yeni ve daha iyi yöntemler sunarak katma değer yaratıyoruz.

Firmamız 2017 yılında Parker Pnomatik bölge distribütörlüğünü , 2018 yılında Parker hidrolik hortum bölge distribütörlüğü alarak müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunma yolunda önemli bir adım atmıştır.

Misyon

EGM Hidrolik Pnomatik Mühendislik müşterileriyle kurduğu ortaklık inancıyla, onların hareket ve kontrol alanındaki ihtiyaçlarına Hidrolik ve Pnomatik sistemlerle cevap veren, en iyi ve yenilikçi çözümleri en güvenilir markalarla sunan, sektörü ve beklentilerini iyi bilen insan gücüyle varlığını etik kurallara ve yasalara bağlılıkla sürdüren bir şirkettir.

Vizyon

EGM Hidrolik Pnomatik Mühendislik sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı ve daima şirket menfaatleri için emek sarf eden çalışanlarımızla varlık nedenimiz olan paydaşlarımıza, talep ettiği ürün ve hizmetleri planlanan zaman ve kalitede sunmayı hedefleyen bir mühendislik firmasıdır.

© Copyright 2024 EGM Mühendislik. Tüm hakları saklıdır.
EGM Linkedin

Ara